O naszej firmie

Od 1933 roku …

Francuska rodzina inwestuje w branżę produktów dla zwierząt.

80 lat później ZOLUX kontynuuje  rodzinną tradycję tworząc grupę z siedzibą we Francji, dynamicznie i z pasją działającą na rynku produktów dla zwierząt. Grupa dystrybuuje swoje produkty pod markami ZOLUX, Laboratoire FRANCODEX, MASTERY i SAINT BERNARD za pośrednictwem oddziałów we Francji, w Polsce, we Włoszech oraz korzystając z pomocy partnerów w ponad 50 krajach. Produkty ZOLUX, Laboratoire FRANCODEX i MASTERY są dostępne w wielu sklepach wielkopowierzchniowych, sklepach specjalistycznych i na stronach internetowych sklepów naszych partnerów. Produkty marki SAINT BERNARD można znaleźć na półkach dużych marketów wielkopowirzchniowych.

Innowacyjność, jakość, wiedza oraz wartości i zasady czynią z naszej firmy poważnego gracza na rynku produktów dla zwierząt w Europie.

Zolux

WARTOŚCI

Na co dzień towarzyszy nam pięć ważnych wartości:

valeur PL

 

ZOLUX TWORZY: BADANIA I ROZWÓJ

Nasze biuro badawcze ma swoją siedzibę w Saintes. Zatrudniamy 15 osób są to: kierownicy ds. produktu, projektanci, kierownicy ds. Rozwoju. Dzięki ich pracy możemy Państwu zaproponować 5000 produktów w katalogu oraz 600 nowości rocznie! Nasze zespoły analizują potrzeby zwierząt i oczekiwania właścicieli, by jak najlepiej zaprojektować produkty dla Państwa pupila.

Przed wprowadzeniem na rynek nasze produkty są testowane, byśmy mogli upewnić się co do ich najwyższej jakości. Produkujemy między innymi wiele artykułów żywnościowych, higienicznych i pielęgnacyjnych przeznaczonych dla wszystkich rodzajów zwierząt domowych.

Zolux créateurZolux créateur

W ofercie mamy więc produkty przeznaczone dla wszystkich Państwa zwierząt:

bandeau pictos

 

ZOLUX PRODUCENT:

74% naszych produktów jest wytwarzanych w Europie, włączając nasze własne zakłady produkcyjne oraz fabryki naszych ekskluzywnych partnerów we Francji. Nasz zakład produkcyjny na północy Francji wytwarza m.in. karmy oraz produkty pielęgnacyjne przeznaczone dla wszystkich gatunków zwierząt. Posiadamy również 2 zakłady produkcyjne za granicą.

Zolux fabricantZolux fabricant

 

ZOLUX DYSTRYBUTOR

Zolux posiada 7 platform dystrybucyjnych w Europie, co przekłada się na 45 000 m2 towaru. Oznacza to 110 000 palet wysyłanych co roku. Posiadamy  filie w Polsce i we Włoszech, a nasze produkty obecne są w ponad 50 krajach. Zatem, aż 350 osób pracuje każdego dnia w trosce o Państwa zwierzęta!

Zolux monde

 

Proszę kliknąć w obrazek poniżej, by odwiedzić nasz wirtualny showroom i zapoznać się z nowościami w naszej ofercie oraz głównymi seriami: