FAQ

Oto najczęściej zadawane pytania:

Gdzie można znaleźć nasze produkty?

⇒ Jesteś osobą prywatną? Nasze produkty są dostępne w wielu sklepach zoologicznych, centrach ogrodniczych i markety budowlanych
⇒ Czy reprezentujesz firmę? Prosimy przejść do formularza kontaktowego (wybierając opcję „Specjalista” z rozwijanego menu), by wysłać nam wiadomość. Skontaktuje się z Tobą kierownik sprzedaży z Twojego regionu.

Ceny nie są wyświetlane.

⇒ Zolux przede wszystkim tworzy/produkuje/dystrybuuje produkty dla zwierząt, a jego głównymi klientami są firmy (sklepy zoologiczne, centra ogrodnicze, markety budowlane). Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy sprzedawca ustala cenę swoich produktów lub usług zgodnie z własnym uznaniem; stąd różnice w cenach podobnych, a nawet tych samych produktów w różnych sklepach.

⇒ Czy reprezentujesz firmę? Prosimy przejść do formularza kontaktowego (wybierając opcję „Specjalista” z rozwijanego menu), by wysłać nam wiadomość. Skontaktuje się z Tobą kierownik sprzedaży z Twojego regionu, który będzie mógł sporządzić kosztorys na życzenie.

Kupiłem produkt w sklepie stacjonarnym/przez Internet, ale jest on uszkodzony (ułamany, brak elemenu). Co zrobić?

⇒ Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to skontaktować się ze sklepem/witryną internetową, gdzie zakupiono produkt, ponieważ to sprzedawca będzie mógł skorzystać z prawa do gwarancji (jeśli dotyczy).

Jeśli dystrybutor produktów Zolux nie może skorzystać z gwarancji, zdecydowanie należy wymienić produkt lub uszkodzoną część. Można złożyć stosowny wniosek za pomocą formularza kontaktowego (wybierając opcję „klient indywidualny/Serwis pogwarancyjny” z rozwijanego menu).

Kupiłem produkt i mam problem z korzystaniem z niego. Co zrobić?

⇒ Wiele filmów wyjaśniających jest dostępnych na naszym kanale YouTube.
Można także zadawać pytania techniczne na temat naszych produktów za pomocą formularza kontaktowego (wybierając opcję „klient indywidualny/Informacje o produkcie” z rozwijanego menu), a nasi kierownicy ds. produktów odpowiedzą na Twoje pytanie w możliwie najbardziej precyzyjny sposób.

Chcę zostać partnerem Zolux jako bloger. Jak to zrobić?

⇒ Wystarczy wysłać wiadomość z informacją, korzystając z formularza kontaktowego (wybierając opcję „klient indywidualny/Stosunki prasowe” z rozwijanego menu). Należy pamiętać, by umieścić link do swojego bloga, strony Facebook lub strony internetowej, aby nasz zespół mógł dowiedzieć się więcej na temat tego, co robisz.

Reprezentuję firmę. Jak założyć konto?

⇒ W górnej części witryny Zolux, po prawej stronie należy kliknąć na „”. To tam firmy mogą zakładać swoje konta.